Hodnocení klientů

Kočičí tábor

Garfild Laski | 19.08.2019

Dobrý den, jmenuji se Garfild, jsem zrzavý kocour a letos v létě jsem byl opět na „táboře“ u paní Doležalové. Tentokrát až na 14 dnů a přebýval jsem v novém domečku s výběhem na zahradu. Bylo to úžasné, skamarádil jsem se s pejskem Beníkem, pořvával jsem na venkovní kočky. V noci zajímavé vzruchy, mouchy, můry a brouci. Paní Doležalová si ke mě chodila lehnout na lehátko, ale odpočívat jsem ji nenechal. Když jsem se vrátil domů, tak jsem se potřeboval trochu vyspat a skoro 14 dnů jsem spal 23h denně. Ta nejhorší vedra jsem přečkal v domečku a ne ve vyžhaveném bytě. No prostě paráda, příští léto jedu znovu. Moje „máma“ mě určitě přihlásí.

Surio a Sofinka

Libuše Fanturová | 01.07.2018

Jsem ráda, že jsem paní Doležalovou na netu našla...je velmi vstřícná a kočičky se u ní mají opravdu královsky. I když se právě moje kočička mrouskala, nebyla jsem odmítnuta - naopak - byla mé kočičce poskytnuta skvělá péče. A to nemluvím o "z počátku naštvaném Suriovi". Tento penzion pro kočičky naprosto doporučuji a za sebe a své kočičky vzkazuji - BUDEME SE SEM VRACET A RÁDI!!!

Kocouří školka

Garfild Laski | 19.06.2018

Po dvou měsících hledání, jsem konečně našla skvělé ubytování pro svého kocoura Garfilda, po dobu mé dovolené. U paní Doležalové se choval jako rozmazlené dítě vyžadující pozornost, prostě jako doma. Navíc získal kamarády - další kocoury. Ani se mu nechtělo domů a já se nedivím. Měl vše co si jen kocour může přát. Dobré jídlo, pití, bydlení, zábavu, mazlení, společnost...
Garfi mi už oznámil - na kocouří školku v přírodě jedu znovu, nejpozději za rok, nezapomeň mě objednat. A mě nezbývá než souhlasit - k paní Doležalové jedeme znovu. Děkujeme.
Iva Laski

Kocici lazne u pani Dolezalove

Cristianek-Píďa | 03.02.2018

Nemam slova na popsani radosti,kterou jsem mela,kdyz jsem uvidela kocici raj u pani Dolezalove.Bez starosti jsem meho milovaneho kocourka u nich nechala.Denne jsem dostavala fotky s komentarem,coz by mi nikdo z rod.a pratel neudelal.byla jsem velmi spokojena a Pidovi se evidentne nechtelo domu Stale na pani Dolezalovou a jejiho pritele s vdecnosti vzpominam.Jana K.

Monty a Ríša

Pavla Valtrová | 09.12.2017

Po roce kocouři opět hostovali u paní Doležalové, všechno proběhlo v pohodě.Také jsem byla v klidu, protože jsem věděla, že je o ně dobře postaráno. Tak zase příště.

Kocour jako doma

Vladimír Rychtařík | 29.10.2017

Vřele můžu doporučit. Pokud potřebujete oéhlídat vaši kočičku nebo kocourka, u paní Doležalové se bude cítit jako by zůstala doma.

Tobík a Edík poprvé mimo domov

Petra Kubešová | 24.07.2017

Naše dva kocourky Tobíka 7 let a Edíka 5 let vždy při naší nepřítomnosti hlídala dcera .Letos z pracovních důvodů nemohla a proto jsem musela najít náhradní ubytování. Na internetu jsem objevila inzerát paní Doležalové a ten se mi velmi líbil. Spojila jsem se s paní a naši kluci kočičí vyrazili. Nejen nám, ale i kocourkům se nové bydlení líbilo. Využívali všechny možnosti, ale hlavně výběh byl pro ně velké potěšení. Paní Doležalová je velmi příjemná a milá paní a je vidět, že má kočičky ráda a že se o ně s láskou stará. Moc milé bylo i to, že nám denně posílala zprávy a fotky, jak se kluci mají. Protože máme velmi dobrou zkušenost, vřele bych doporučila ubytování u paní Doležalové. Již název svědčí o tom, že kočičky jsou u paní Doležalové "jako doma"

Charlie poprvé bez nás

Andrea | 17.05.2017

Charlieho jsme svěřili paní Doležalové na 8 dní, když jsme odjíždeli na dovolenou. Jsem moc rada, ze jsem na stránky paní Doležalové narazila. Charlie byl opravdu spokojený, úžasné prostředí , skvělá "náhradní " panička. Užil si i venkovní výběh. Zprávy jak se mu daří jsme dostavaly denně.Komunikace byla na jedničku. Doporučuji, a my se těšíme v srpnu na viděnou

Kočičí ráj

Miroslav Kadleček | 17.05.2017

Náš Tomýš přežil desetidenní odloučení ( první v jeho životě ) bez jakýchkoliv následků, situační zprávy nás i na cestách uklidňovaly a věřím, že nic lepšího ho v našich krajích nemohlo potkat. Kdybych si mohl vybírat, tak v příštím životě bych chtěl být kocourem na letním bytě právě tady...... Děkujeme.

Nejlepší kočičí hotýlek

Daniela R. | 15.05.2017

Kvůli dlouhodobým služebním cestám jsem hledala to nejlepší hlídání, pro mého slepého a velmi fixovaného kocourka. Byl tam více než doma. Když jsem pro něho přijela, ani se mu nechtělo vracet. Nevěrník. "Tetu" paní Doležalovou si velmi oblíbil a vim, že o něho bylo vždy perfektně postaráno. Paní Doležalova kočky miluje a to je nejdůležitější, žádné klece, žádný stres, příjemné domácí prostředí, láska, mazlení, zábava. Pokud potřebujete hlídání, neváhejte. Mohu opravdu vřele doporučit.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek