Hodnocení klientů

Kocici lazne u pani Dolezalove

Cristianek-Píďa | 03.02.2018

Nemam slova na popsani radosti,kterou jsem mela,kdyz jsem uvidela kocici raj u pani Dolezalove.Bez starosti jsem meho milovaneho kocourka u nich nechala.Denne jsem dostavala fotky s komentarem,coz by mi nikdo z rod.a pratel neudelal.byla jsem velmi spokojena a Pidovi se evidentne nechtelo domu Stale na pani Dolezalovou a jejiho pritele s vdecnosti vzpominam.Jana K.

Monty a Ríša

Pavla Valtrová | 09.12.2017

Po roce kocouři opět hostovali u paní Doležalové, všechno proběhlo v pohodě.Také jsem byla v klidu, protože jsem věděla, že je o ně dobře postaráno. Tak zase příště.

Kocour jako doma

Vladimír Rychtařík | 29.10.2017

Vřele můžu doporučit. Pokud potřebujete oéhlídat vaši kočičku nebo kocourka, u paní Doležalové se bude cítit jako by zůstala doma.

Tobík a Edík poprvé mimo domov

Petra Kubešová | 24.07.2017

Naše dva kocourky Tobíka 7 let a Edíka 5 let vždy při naší nepřítomnosti hlídala dcera .Letos z pracovních důvodů nemohla a proto jsem musela najít náhradní ubytování. Na internetu jsem objevila inzerát paní Doležalové a ten se mi velmi líbil. Spojila jsem se s paní a naši kluci kočičí vyrazili. Nejen nám, ale i kocourkům se nové bydlení líbilo. Využívali všechny možnosti, ale hlavně výběh byl pro ně velké potěšení. Paní Doležalová je velmi příjemná a milá paní a je vidět, že má kočičky ráda a že se o ně s láskou stará. Moc milé bylo i to, že nám denně posílala zprávy a fotky, jak se kluci mají. Protože máme velmi dobrou zkušenost, vřele bych doporučila ubytování u paní Doležalové. Již název svědčí o tom, že kočičky jsou u paní Doležalové "jako doma"

Charlie poprvé bez nás

Andrea | 17.05.2017

Charlieho jsme svěřili paní Doležalové na 8 dní, když jsme odjíždeli na dovolenou. Jsem moc rada, ze jsem na stránky paní Doležalové narazila. Charlie byl opravdu spokojený, úžasné prostředí , skvělá "náhradní " panička. Užil si i venkovní výběh. Zprávy jak se mu daří jsme dostavaly denně.Komunikace byla na jedničku. Doporučuji, a my se těšíme v srpnu na viděnou

Kočičí ráj

Miroslav Kadleček | 17.05.2017

Náš Tomýš přežil desetidenní odloučení ( první v jeho životě ) bez jakýchkoliv následků, situační zprávy nás i na cestách uklidňovaly a věřím, že nic lepšího ho v našich krajích nemohlo potkat. Kdybych si mohl vybírat, tak v příštím životě bych chtěl být kocourem na letním bytě právě tady...... Děkujeme.

Nejlepší kočičí hotýlek

Daniela R. | 15.05.2017

Kvůli dlouhodobým služebním cestám jsem hledala to nejlepší hlídání, pro mého slepého a velmi fixovaného kocourka. Byl tam více než doma. Když jsem pro něho přijela, ani se mu nechtělo vracet. Nevěrník. "Tetu" paní Doležalovou si velmi oblíbil a vim, že o něho bylo vždy perfektně postaráno. Paní Doležalova kočky miluje a to je nejdůležitější, žádné klece, žádný stres, příjemné domácí prostředí, láska, mazlení, zábava. Pokud potřebujete hlídání, neváhejte. Mohu opravdu vřele doporučit.

Kocouři v pohodě

Pavla Valtrová | 13.10.2016

Vzhledem k mým každoročním zahraničním cestám jsem vždy musela řešit náhradní péči o své dva kocoury. Náhodně jsem objevila kontakt na paní Doležalovou a po setkání s ní jsem jí na 3 týdny kocoury svěřila.Evidentně nijak nestrádali, jeden z nich se dokonce vzpouzel převozu domů.Během své cesty jsem navíc dostávala pravidelné informace. Doporučuji.

Cecil na prázdninách, měsíc pobytu

Radana Sikorová | 10.08.2016

Děkuji paní Doležalové a ostatním členům její domácnosti za vzornou péči o našeho kocourka. Pobyt si užíval ve vlastním pokoji, se zabezpečenými okny proti útěku, byl pravidelně navštěvován a mazlen. Myslím, že vůbec nepocítil újmu z měsíčního odloučení s námi.
Velmi oceňuji také empatii, se kterou paní Doležalová přistupuje ke svým klientům-zvířecím i lidským, komunikace byla výborná a vždy jsem se těšila na aktuální zprávy o tom, jak Cecil tráví svuj čas.
O kocoura bylo postaráno tak, jak bych nečekala ani od svých známých a přibuzných.

Děkuji moc.

Srdečně zdravím a doporučuji všem, kteří uvažují o hlídání pro své kočičí přátele a mazlíčky.

RadanaS

Toshiro

Maya Palova | 03.08.2016

Jsme velice rádi, že jsme paní Doležalovou objevili. Je velice příjemná a už při rezervaci termínu mi bylo jasné, že Toshiro bude v dobrých rukou. Celé tři týdny naší dovolené jsme dostávali aktuální zprávy a fotografie a bylo nám z nich jasné, že se má báječně a nijak nestrádá. Dokonce si k našemu překvapení našel kámoše :) Paní Doležalová na něj měla nejspíše i dobrý výchovný vliv :) Před pobytem u ní se s námi moc nemazlil a teď je z něj mazlíček :) Takže moc děkujeme za péči a určitě se při naší příští dovolené opět ozveme.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek