Hodnocení klientů

Charlie poprvé bez nás

Andrea | 17.05.2017

Charlieho jsme svěřili paní Doležalové na 8 dní, když jsme odjíždeli na dovolenou. Jsem moc rada, ze jsem na stránky paní Doležalové narazila. Charlie byl opravdu spokojený, úžasné prostředí , skvělá "náhradní " panička. Užil si i venkovní výběh. Zprávy jak se mu daří jsme dostavaly denně.Komunikace byla na jedničku. Doporučuji, a my se těšíme v srpnu na viděnou

Kočičí ráj

Miroslav Kadleček | 17.05.2017

Náš Tomýš přežil desetidenní odloučení ( první v jeho životě ) bez jakýchkoliv následků, situační zprávy nás i na cestách uklidňovaly a věřím, že nic lepšího ho v našich krajích nemohlo potkat. Kdybych si mohl vybírat, tak v příštím životě bych chtěl být kocourem na letním bytě právě tady...... Děkujeme.

Nejlepší kočičí hotýlek

Daniela R. | 15.05.2017

Kvůli dlouhodobým služebním cestám jsem hledala to nejlepší hlídání, pro mého slepého a velmi fixovaného kocourka. Byl tam více než doma. Když jsem pro něho přijela, ani se mu nechtělo vracet. Nevěrník. "Tetu" paní Doležalovou si velmi oblíbil a vim, že o něho bylo vždy perfektně postaráno. Paní Doležalova kočky miluje a to je nejdůležitější, žádné klece, žádný stres, příjemné domácí prostředí, láska, mazlení, zábava. Pokud potřebujete hlídání, neváhejte. Mohu opravdu vřele doporučit.

Kocouři v pohodě

Pavla Valtrová | 13.10.2016

Vzhledem k mým každoročním zahraničním cestám jsem vždy musela řešit náhradní péči o své dva kocoury. Náhodně jsem objevila kontakt na paní Doležalovou a po setkání s ní jsem jí na 3 týdny kocoury svěřila.Evidentně nijak nestrádali, jeden z nich se dokonce vzpouzel převozu domů.Během své cesty jsem navíc dostávala pravidelné informace. Doporučuji.

Cecil na prázdninách, měsíc pobytu

Radana Sikorová | 10.08.2016

Děkuji paní Doležalové a ostatním členům její domácnosti za vzornou péči o našeho kocourka. Pobyt si užíval ve vlastním pokoji, se zabezpečenými okny proti útěku, byl pravidelně navštěvován a mazlen. Myslím, že vůbec nepocítil újmu z měsíčního odloučení s námi.
Velmi oceňuji také empatii, se kterou paní Doležalová přistupuje ke svým klientům-zvířecím i lidským, komunikace byla výborná a vždy jsem se těšila na aktuální zprávy o tom, jak Cecil tráví svuj čas.
O kocoura bylo postaráno tak, jak bych nečekala ani od svých známých a přibuzných.

Děkuji moc.

Srdečně zdravím a doporučuji všem, kteří uvažují o hlídání pro své kočičí přátele a mazlíčky.

RadanaS

Toshiro

Maya Palova | 03.08.2016

Jsme velice rádi, že jsme paní Doležalovou objevili. Je velice příjemná a už při rezervaci termínu mi bylo jasné, že Toshiro bude v dobrých rukou. Celé tři týdny naší dovolené jsme dostávali aktuální zprávy a fotografie a bylo nám z nich jasné, že se má báječně a nijak nestrádá. Dokonce si k našemu překvapení našel kámoše :) Paní Doležalová na něj měla nejspíše i dobrý výchovný vliv :) Před pobytem u ní se s námi moc nemazlil a teď je z něj mazlíček :) Takže moc děkujeme za péči a určitě se při naší příští dovolené opět ozveme.

Arčičibald

Bára Šuffnerová, Praha | 17.07.2016

Při vyzvednutí jsme měli pocit, že náš Arčena, jak našemu kocourovi zkráceně říkáme, ani domu nechce. Proč by, měl se opravdu dobře. Odjížděli jsme na 3 týdny a tak jsme se báli, kde jej necháme hlídat. Po podrobném průzkumu a návštěvě pár hotelů, jsem se rozhodli, že zde mu bude nejlépe. Žádný box metr na metr, ale pěkný prostorný pokoj. Z jednání s paní Doležalovou, jsme také měli pocit, že bude v dobrých rukou někoho, kdo má kočky opravdu rád. Při příští dovolené se snad budeme moci opět spolehnout na toto skvělé hlídání. Tedy snad jen když paní Doležalové nebude vadit, že na počítači nenapíše velká písmena, jak se s ní bude kocour opět mazlit.

Maxík

Jitka Bartáková | 20.06.2016

Velice pečlivě jsem hledala prázdninové hlídání pro našeho ragdolla Maxe,který je na mě velmi fixovaný,prošla jsem desítky hotýlků, ale vše pouze v boxech a klecích,to by bylo pro našeho kocoura nemyslitelné.Pak jsem náhodou narazila na stránky paní Doležalové a zavolala a rozjela se k ní podívat.Byla jsem nadšená, kočičkyl mají pro sebe celé patro,paní Doležalová je milá,vstřícná s obrovskou láskou ke kočkám.Celou naši dovolenou posílala fotky a zprávy, co náš Max,takže jsem byla v klidu a
dovču si užila,beze strachu,co asi Max.Tímto chci ještě znovu poděkovat za našeho Maxe,který se domů vrátil spokojený,šťastný.Děkujeme za lidský přístup,ochotu a péči.Náš Max u vás určitě nebyl naposledy, jak podle dalších zarezervovaných termínů jistě víte.Děkuji Jitka Bartáková

Jedním slovem DOMOV

Lucie, Praha | 18.11.2015

Informace o hlídání koček doma jsem si všimla na naší veterině a ústřižek strčila do kapsy. Když se blížil čas naší dovolené, začala jsem hledat na Internetu vhodné ubytování. Nabídkou jsem byla zděšena - všude samé miniaturní klece a děsné podmínky. Pak jsem si vzpomněla na ústřižek, prohlídla si stránky paní Doležalové a bylo rozhodnuto. Domácí prostředí, žádné klece, naopak náš Benji měl svůj vlastní apartmán :-) S paní Doležalovou je perfektní komunikace a lze dojednat i různé detaily, které Vám usnadní předání kocourka do "cizích rukou". Dokonce jsem pravidelně dostávala i fotky na mail, abych viděla, jak se Benji má. Po domluvě na vlastní žádost jsem nechala nakonec Benjiho běhat i po zahradě, kde se spřátelil celým klanem a dokonce spal i u paní Doležalové v posteli, což u nás doma nesmí :-) Byla jsem opravdu maximálně spokojená a co je hlavní Benji také. Měla jsem pocit, že se mu ani moc ze začátku nechce domů, tak moc tam byl spokojený. Hlídání paní Doležalové vřele doporučuji.

Hlídání kočiček

Pavla Vlková | 18.11.2015

Jsem moc ráda, že jsem našla hlídání kočiček u paní Doležalové. Zatím jsme ho využili jen jednou, ale pokud budeme potřebovat někdy zase Mindu pohlídat, určitě se na ni opět obrátíme. Minda měla k dispozici celý pokojík s a byla moc spokojená. Dokonce jsem ji museli "lovit", protože se jí nechtělo domů. Každý den jsme dostávali zprávy jak se jí daří. Ještě jednou děkuji za skvělou péči.

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek