Jedním slovem DOMOV

Lucie, Praha | 18.11.2015

Informace o hlídání koček doma jsem si všimla na naší veterině a ústřižek strčila do kapsy. Když se blížil čas naší dovolené, začala jsem hledat na Internetu vhodné ubytování. Nabídkou jsem byla zděšena - všude samé miniaturní klece a děsné podmínky. Pak jsem si vzpomněla na ústřižek, prohlídla si stránky paní Doležalové a bylo rozhodnuto. Domácí prostředí, žádné klece, naopak náš Benji měl svůj vlastní apartmán :-) S paní Doležalovou je perfektní komunikace a lze dojednat i různé detaily, které Vám usnadní předání kocourka do "cizích rukou". Dokonce jsem pravidelně dostávala i fotky na mail, abych viděla, jak se Benji má. Po domluvě na vlastní žádost jsem nechala nakonec Benjiho běhat i po zahradě, kde se spřátelil celým klanem a dokonce spal i u paní Doležalové v posteli, což u nás doma nesmí :-) Byla jsem opravdu maximálně spokojená a co je hlavní Benji také. Měla jsem pocit, že se mu ani moc ze začátku nechce domů, tak moc tam byl spokojený. Hlídání paní Doležalové vřele doporučuji.

Přidat nový příspěvek