Hodnocení klientů

Monty a Ríša

Pavla Valtrová | 09.12.2017

Po roce kocouři opět hostovali u paní Doležalové, všechno proběhlo v pohodě.Také jsem byla v klidu, protože jsem věděla, že je o ně dobře postaráno. Tak zase příště.

Kocour jako doma

Vladimír Rychtařík | 29.10.2017

Vřele můžu doporučit. Pokud potřebujete oéhlídat vaši kočičku nebo kocourka, u paní Doležalové se bude cítit jako by zůstala doma.

Tobík a Edík poprvé mimo domov

Petra Kubešová | 24.07.2017

Naše dva kocourky Tobíka 7 let a Edíka 5 let vždy při naší nepřítomnosti hlídala dcera .Letos z pracovních důvodů nemohla a proto jsem musela najít náhradní ubytování. Na internetu jsem objevila inzerát paní Doležalové a ten se mi velmi líbil. Spojila jsem se s paní a naši kluci kočičí vyrazili. Nejen nám, ale i kocourkům se nové bydlení líbilo. Využívali všechny možnosti, ale hlavně výběh byl pro ně velké potěšení. Paní Doležalová je velmi příjemná a milá paní a je vidět, že má kočičky ráda a že se o ně s láskou stará. Moc milé bylo i to, že nám denně posílala zprávy a fotky, jak se kluci mají. Protože máme velmi dobrou zkušenost, vřele bych doporučila ubytování u paní Doležalové. Již název svědčí o tom, že kočičky jsou u paní Doležalové "jako doma"

Charlie poprvé bez nás

Andrea | 17.05.2017

Charlieho jsme svěřili paní Doležalové na 8 dní, když jsme odjíždeli na dovolenou. Jsem moc rada, ze jsem na stránky paní Doležalové narazila. Charlie byl opravdu spokojený, úžasné prostředí , skvělá "náhradní " panička. Užil si i venkovní výběh. Zprávy jak se mu daří jsme dostavaly denně.Komunikace byla na jedničku. Doporučuji, a my se těšíme v srpnu na viděnou

Kočičí ráj

Miroslav Kadleček | 17.05.2017

Náš Tomýš přežil desetidenní odloučení ( první v jeho životě ) bez jakýchkoliv následků, situační zprávy nás i na cestách uklidňovaly a věřím, že nic lepšího ho v našich krajích nemohlo potkat. Kdybych si mohl vybírat, tak v příštím životě bych chtěl být kocourem na letním bytě právě tady...... Děkujeme.

Nejlepší kočičí hotýlek

Daniela R. | 15.05.2017

Kvůli dlouhodobým služebním cestám jsem hledala to nejlepší hlídání, pro mého slepého a velmi fixovaného kocourka. Byl tam více než doma. Když jsem pro něho přijela, ani se mu nechtělo vracet. Nevěrník. "Tetu" paní Doležalovou si velmi oblíbil a vim, že o něho bylo vždy perfektně postaráno. Paní Doležalova kočky miluje a to je nejdůležitější, žádné klece, žádný stres, příjemné domácí prostředí, láska, mazlení, zábava. Pokud potřebujete hlídání, neváhejte. Mohu opravdu vřele doporučit.

Kocouři v pohodě

Pavla Valtrová | 13.10.2016

Vzhledem k mým každoročním zahraničním cestám jsem vždy musela řešit náhradní péči o své dva kocoury. Náhodně jsem objevila kontakt na paní Doležalovou a po setkání s ní jsem jí na 3 týdny kocoury svěřila.Evidentně nijak nestrádali, jeden z nich se dokonce vzpouzel převozu domů.Během své cesty jsem navíc dostávala pravidelné informace. Doporučuji.

Cecil na prázdninách, měsíc pobytu

Radana Sikorová | 10.08.2016

Děkuji paní Doležalové a ostatním členům její domácnosti za vzornou péči o našeho kocourka. Pobyt si užíval ve vlastním pokoji, se zabezpečenými okny proti útěku, byl pravidelně navštěvován a mazlen. Myslím, že vůbec nepocítil újmu z měsíčního odloučení s námi.
Velmi oceňuji také empatii, se kterou paní Doležalová přistupuje ke svým klientům-zvířecím i lidským, komunikace byla výborná a vždy jsem se těšila na aktuální zprávy o tom, jak Cecil tráví svuj čas.
O kocoura bylo postaráno tak, jak bych nečekala ani od svých známých a přibuzných.

Děkuji moc.

Srdečně zdravím a doporučuji všem, kteří uvažují o hlídání pro své kočičí přátele a mazlíčky.

RadanaS

Toshiro

Maya Palova | 03.08.2016

Jsme velice rádi, že jsme paní Doležalovou objevili. Je velice příjemná a už při rezervaci termínu mi bylo jasné, že Toshiro bude v dobrých rukou. Celé tři týdny naší dovolené jsme dostávali aktuální zprávy a fotografie a bylo nám z nich jasné, že se má báječně a nijak nestrádá. Dokonce si k našemu překvapení našel kámoše :) Paní Doležalová na něj měla nejspíše i dobrý výchovný vliv :) Před pobytem u ní se s námi moc nemazlil a teď je z něj mazlíček :) Takže moc děkujeme za péči a určitě se při naší příští dovolené opět ozveme.

Arčičibald

Bára Šuffnerová, Praha | 17.07.2016

Při vyzvednutí jsme měli pocit, že náš Arčena, jak našemu kocourovi zkráceně říkáme, ani domu nechce. Proč by, měl se opravdu dobře. Odjížděli jsme na 3 týdny a tak jsme se báli, kde jej necháme hlídat. Po podrobném průzkumu a návštěvě pár hotelů, jsem se rozhodli, že zde mu bude nejlépe. Žádný box metr na metr, ale pěkný prostorný pokoj. Z jednání s paní Doležalovou, jsme také měli pocit, že bude v dobrých rukou někoho, kdo má kočky opravdu rád. Při příští dovolené se snad budeme moci opět spolehnout na toto skvělé hlídání. Tedy snad jen když paní Doležalové nebude vadit, že na počítači nenapíše velká písmena, jak se s ní bude kocour opět mazlit.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek